destek@motomirket.com Pzts - Cmts 09:00 - 18:00
0850 460 74 00

SIKÇA SORULAN SORULAR

- Ağır hasarlı, Şasi İşlemli ve Çalıntı kayıtlı olan,
- Tescil tarihi 1 aydan az olan,
- Muayene geçerlilik süresi 1 aydan az olan,
- KM' si 100.000 üzeri olan,
- Model yılı 2014 ve daha eski olan,
- İhtiyati tedbir, ihtiyati haciz veya haciz uygulanmıs olan Motosikletler

Tamamen motosiklete uygun kriterleri sorup, sizden gelen cevaplar dogrultusunda, arka planda olusturulan algoritmalar ile, anlık piyasa koşulları ve motosikletinizin satış hızına göre belirlenmektedir. Dinamik bir fiyatlama yapısı oldugundan, randevuya geldiginizde o gunku piyasa kosullarina gore degisim gosterebilir.

Motosiklet ruhsat sahibi, kimligi ve motosiklet ruhsatı ile gelmesi islemlerimizi hizlandiracaktir. Aynı zamanda özel ya da yetkili servis yapilan islemlere dair kayitlar, tramer kaydı ve yedek anahtarın da yanınızda olması gereklidir.

Motosikletin uzman kontrolünün yapılacağı günündeki piyasa koşularına ve satış hızına ilave olarak; beyan edilen araç kondisyon, aksesuar ve donanimların durumlarına göre, yedek anahtarın teslim edilmesine, motosikletin motor, şanzıman ve mekanik kondisyonuna, son servis kilometresine, muayeneye kalan gün sayısına, yetkili servis kayıtlarına göre değerlendirilerek sunulur.

Fiyatları önemli oranda değiştirebilecek vergisel degisimler hariç olmak uzere, sunulan ilk ve son fiyatlarimiz 2 gun geçerliliğini koruyacaktır.

Uzmanlarimizla, Kontrol sonrasinda sunulan motosiklet fiyatında mutabık kalmanız yeterlidir. Aynı gun satis işlemini gerçekleştirerek, motosikletinizin bedeli size ödenmektedir. Noter Satışına engel oluşturacak; ödenmemiş trafik cezası, ödenmemiş MTV borcu, araç üzerine rehin/haciz sorgulamalarını da yapmanız noter işlemlerinin aksamaması adına önemlidir.

Bu İşlemler için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Sizlerin de işlem güvenliği açısından elden nakit ödeme yapılamıyor, tüm para transferleri banka üzerinden ve ruhsat sahibi adına yapılmak zorundadır.